خرداد ۱۹, ۱۳۹۸

آشنایی با کانون (انجمن)

کانون فارغ التحصیلان اندیشمندان جوان سپنتا (انجمن فارغ التحصیلان سپنتا) در بهار سال ۱۳۹۸ به عنوان بخشی از موسسه اندیشمندان جوان سپنتا ایجاد گردید و هدف از ایجاد آن، تحکیم روابط دوستانه، تبادل اطلاعات علمی و فرهنگی و ارتقای سطح آگاهی تخصصی فارغ التحصیلان موسسه می باشد.
این کانون دارای وظایف متنوع زیر است:
کانون تلاش خواهد کرد زمینه مشارکت فارغ التحصیلان موسسه را در فعالیت های علمی و فرهنگی فراهم سازد تا از این طریق به مهارت آنان بیفزاید و جامعه را از توانمندی ها و استعدادهای بالقوه ی ایشان بهره‌مند کند.

جمعیت فارغ التحصیلان موسسه از استعدادها و توانمندی بالایی برخوردارند که از سویی جامعه ما نیازمند بهره گیری از آن ها است و از سوی دیگر آنان مشتاق ارائه ی همه توان خود به جامعه هستند و در این میان کانون همچون پل ارتباطی میان جامعه و جمعیت فارغ التحصیلان، ایفای نقش میکند.

بررسی و ایجاد زمینه جذب فارغ‌ التحصیلان موسسه در بازار کار، مطالعه و تحقیق در مسائل اقتصادی و اجتماعی و اجرای طرح های تحقیقاتی، مشارکت فارغ التحصیلان در رشد کمی و کیفی موسسه، آگاهی موسسه از میزان و کیفیت کارایی فارغ التحصیلان به منظور بهبود برنامه های آموزشی و پژوهشی و ترویج دانش و فناوری نیز از دیگر هدف های این کانون (انجمن) است.

اهداف کانون (انجمن):

  • ایجاد ارتباط مؤثر و تبادل همکاری میان فارغ التحصیلان
  • ارتقای سطح علمی و تخصصی فارغ التحصیلان
  • ارائه خدمات و تسهیلات فرهنگی، رفاهی، ورزشی و تفریحی برای فارغ التحصیلان
  • زمینه سازی برای اشتغال بیشتر فارغ التحصیلان و حضور کارآمد در بخش اطلاع رسانی فرصت های شغلی و بازار کار
  • مشارکت در فعالیت های مردمی، عام المنفعه و امور خیریه
  • حفظ ارتباط فارغ التحصیلان و به روز نمودن آن ها
رفتن به نوار ابزار